ورزش به عنوان عامل سلامت جسمی و نشاط روحی جامعه باید فراگیر شود.   مقام معظم رهبری (حفظه)

فیلد تارگت FIELD TARGET
تجهیزات تیراندازی
جداول تیراندازی
اولین مسابقه فیلدتارگت در کلاس استاندارد 16 ژول

مقالات

 • کاربرد و مکانیسم سلاح والتر LG 400 در تیراندازی فیلد تارگت ۱۳۹۶/۸/۴ (تعداد بازدید : 115)

  سلاح ورزشی والتر LG400 نسخه بهینه شده سلاح LG300 می باشد که در دو مدل Anatomic و Expert در اختیار تیراندازان ورزشی درون سالنی و out door قرار گرفته است. با اینکه این سلاح در حالت استاندارد و پیش فرض در قدرت joul 5/7 توسط کمپانی والتر آلمان برای مسافت 10 متر تنظیم گشته است ولی قابلیت ارتقاء به حالت joul 16 را دارد.

  ادامه...
 • توئیست ریت چیست (میزان چرخش خان) Twist Rate ۱۳۹۶/۶/۱۷ (تعداد بازدید : 229)

  اغلب تصور می کنند غیر منطقی است اگر طول لوله 16 اینچ باشد و گام خان برابر با 1:16. چطور ساچمه فقط یک دور بچرخد؟ در این صورت صرفا در داخل لوله به این صورت است و ساچمه پس از خروج از لوله "ممکن است" تا هزار بار در دقیقه بچرخد (RPM).

  ادامه...
 • فیزیولوژی تعادل در اعضای بدن انسان-مهدی رستمی ۱۳۹۶/۵/۱ (تعداد بازدید : 119)

  در این مقاله با نکات و شروط مهم ایجاد تعادل در بدن به عنوان یک ضرورت در تیراندازی آشنا می شویم

  ادامه...
 • اصول و مهارت های ضروری تیراندازی به زبان ساده ۱۳۹۶/۵/۱ (تعداد بازدید : 140)

  در این مقاله با اصول و مهارت های ضروری تیراندازی و نکات ایمنی آشنا می شوید

  ادامه...
 • مقایسه دوربین نیکواسترلینگ دیاموند 10-50 با هاوک 10-50 ۱۳۹۶/۴/۲۱ (تعداد بازدید : 461)

  دوربین های مناسب فیلد تارگت در ایران دایره محدودی دارند و قدرت انتخاب برای تیراندازان چندان وسیع نیست. سعی داریم در این بخش به مقایسه دو دوربین از پرچماران نیکو استرلینگ و هاوک بپرازیم

  ادامه...
 • هفت عادت موثر تیراندازان حرفه ای در شلیک های موفق ۱۳۹۶/۳/۲ (تعداد بازدید : 293)

  تیراندازان ورزشی و تاکتیکال در سراسر دنیا دارای متدهای خاصی برای تمرینات و مسابقات هستند و از برنامه های منظم خاصی در جهت ارتقاء مهارت ها و تجربیاتشان استفاده می کنند. با اینکه این برنامه ها با توجه به خصوصیات فیزیولوژیکی و روانشناختی تیراندازان بصورت کاملا" مشخصی طراحی می شود ولی شالوده و ساختار تمامی این برنامه ها و تمرینات را می توان در چندین پلات فرم روانشناختی بصورت خلاصه دسته بندی نمود. این مقاله سعی دارد تا به هفت عادت اثرگذار در تیراندازی حرفه ای که توسط نخبگان تیراندازی طبقه بندی شده است بپردازد.

  ادامه...
 • عملکرد_دوربین_اشمیت_بندر_فیلد_تارگت ۱۳۹۶/۲/۲۹ (تعداد بازدید : 243)

  کمپانی اشمیت- بندر نیز که در زمینه دوربینهای تاکتیکال شهرت جهانی دارد برای اولین بار اولین سری از دوربین های تفنگی خود با اهداف ورزشی (فیلد تارگت) را با حداکثر مقاومت در برابر درجه حرارت محیطی و بالاترین دقت در تخمین و اندازه گیری مسافت بصورت کاملا" تخصصی طراحی و عرضه نمود.

  ادامه...
 • دوربین تفنگ بادی(1) ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ (تعداد بازدید : 1730)

  در این مقاله نکاتی مختصر در خصوص آشنایی کلی با دوربین تفنگ بادی و اجزای آن و نکات حائز اهمیت در خرید دوربین را مطالعه خواهید نمود . مقدمه : تفنگ های بادی مفید و لذت بخش هستند برای تیراندازی صحیح شما نیاز دارید اطمینان حاصل کنید که شلیکتان به هدف خورده است یا نه ، اما اگر اسلحه خود را برای شکار یا دفع آفات استفاده می کنید و بدنبال رقابت و تیراندازی حرفه ای و دقیق نیستید موضوع ممکن است کمی متفاوت باشد . هر تیرانداز که تصمیم دارد در رقابت ها شرکت کند و بطور کلی مسیر یادگیری و پیشرفت را طی نماید به یک دوربین تفنگ بادی نیاز دارید که دقیق و واضح و با کیفیت باشد و برای یک خرید موفق نیاز به شناخت نیازمندی های خود و تفاوت های موجود در انواع دوربین دارید.

  ادامه...
 • تاثیر و اهمیت زاویه در تیراندازی - میثم کماسایی ۱۳۹۵/۹/۱۰ (تعداد بازدید : 988)

  هنگامیکه در زاویه شلیک می کنید مشکلی فیزیکی در وضع حرکت گلوله بوجود می آید، که سبب می شود گلوله ها نسبت به همان مسافت در افق ، به جایی بالاتربرخورد کنند که در اصلاح به آن سر کردن ساچمه و گلوله گفته می شود.

  ادامه...
 • مکانیسم ماشه از بهروز صیاد ۱۳۹۵/۹/۸ (تعداد بازدید : 440)

  در این مبحث خدمت دوستان به قلم فرسایی در زمینه ماشه و مکانیسم آن در انواع تفنگهای بادی و PCP میپردازیم ، با توجه به اینکه ماشه یکی از حساس ترین بخشهای تفنگ بوده که در ایمنی سلاح و بکارگیری آن ، حتی در حصول نتیجه خروجی که دقت و اصابت به هدف میباشد نیز تاثیر گزار است

  ادامه...

کپي برداری از مطالب سايت با ذکر منبع و آدرس بلامانع است. کليه حقوق برای مدرسه فیلدتارگت ابران محفوظ است.

ff (نسخه 2.30.00)