عضو فدراسیون جهانی فیلد تارگت 

فیلد تارگت FIELD TARGET
TABLE-CHART-LIST
هانتر فیلد تارگت HFT
تجهیزات تیراندازی
فیلدتارگت فیلدتارگت فیلدتارگت فیلدتارگت

مقالات عمومی

 • سه وضعیت تیراندازی فیلد تارگت ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ (تعداد بازدید : 568)

  در این مقاله با سه وضعیت تیراندازی در فیلدتارگت آشنا می شوید

  ادامه...
 • دوربین فیلد تارگت ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ (تعداد بازدید : 958)

  فیلدتارگت به عنوان پرطرفدارترین رشته تیراندازی با تفنگ های بادی out door دارای مشخصه هایی در نوع رقابت است که ایجاب می کند به دوربین سلاح اهمیت ویژه ای بدهیم و شاخص های خاصی را در خرید آن مورد توجه قرار دهیم.

  ادامه...
 • موا MOA ۱۳۹۶/۱۰/۹ (تعداد بازدید : 328)

  محاسبات مربوط به موا MOA و کلیک دوربین های تفنگ یکی از بخش های مهم و در عین حال شیرین تیراندازی است که دانش تیراندازان در این مبحث باعث استفاده درست و بهینه از دوربین سلاح خواهد شد .

  ادامه...
 • تراجکتوری Terajectory ۱۳۹۶/۹/۲۹ (تعداد بازدید : 809)

  ساچمه به محض خارج شدن از دهانه تفنگ در معرض جاذبه قرار گرفته و افت به طرف سطح زمین را آغاز می کند. این بنیاد فیزیک است.همین نکته باعث می شود نتوانیم همواره در مسافت های مختلف با مرکز بعلاوه (Reticle) به سمت اهداف نشانه روی کنیم .

  ادامه...
 • میلدات چیست Mil Dot ۱۳۹۶/۹/۲۹ (تعداد بازدید : 1062)

  در این مقاله با تعریف و کاربرد میلدات در دوربین های تفنگ آشنا می شویم و محاسبات مسافت یابی با میلدات و کاربرد های آن را فرا می گیریم .

  ادامه...
 • فیزیولوژی تعادل در اعضای بدن انسان-مهدی رستمی ۱۳۹۶/۵/۱ (تعداد بازدید : 559)

  در این مقاله با نکات و شروط مهم ایجاد تعادل در بدن به عنوان یک ضرورت در تیراندازی آشنا می شویم

  ادامه...
 • اصول و مهارت های ضروری تیراندازی به زبان ساده ۱۳۹۶/۵/۱ (تعداد بازدید : 895)

  در این مقاله با اصول و مهارت های ضروری تیراندازی و نکات ایمنی آشنا می شوید

  ادامه...
 • مقایسه دوربین نیکواسترلینگ دیاموند 10-50 با هاوک 10-50 ۱۳۹۶/۴/۲۱ (تعداد بازدید : 1715)

  دوربین های مناسب فیلد تارگت در ایران دایره محدودی دارند و قدرت انتخاب برای تیراندازان چندان وسیع نیست. سعی داریم در این بخش به مقایسه دو دوربین از پرچماران نیکو استرلینگ و هاوک بپرازیم

  ادامه...
 • هفت عادت موثر تیراندازان حرفه ای در شلیک های موفق ۱۳۹۶/۳/۲ (تعداد بازدید : 801)

  تیراندازان ورزشی و تاکتیکال در سراسر دنیا دارای متدهای خاصی برای تمرینات و مسابقات هستند و از برنامه های منظم خاصی در جهت ارتقاء مهارت ها و تجربیاتشان استفاده می کنند. با اینکه این برنامه ها با توجه به خصوصیات فیزیولوژیکی و روانشناختی تیراندازان بصورت کاملا" مشخصی طراحی می شود ولی شالوده و ساختار تمامی این برنامه ها و تمرینات را می توان در چندین پلات فرم روانشناختی بصورت خلاصه دسته بندی نمود. این مقاله سعی دارد تا به هفت عادت اثرگذار در تیراندازی حرفه ای که توسط نخبگان تیراندازی طبقه بندی شده است بپردازد.

  ادامه...
 • دوربین تفنگ بادی(1) ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ (تعداد بازدید : 7002)

  در این مقاله نکاتی مختصر در خصوص آشنایی کلی با دوربین تفنگ بادی و اجزای آن و نکات حائز اهمیت در خرید دوربین را مطالعه خواهید نمود . مقدمه : تفنگ های بادی مفید و لذت بخش هستند برای تیراندازی صحیح شما نیاز دارید اطمینان حاصل کنید که شلیکتان به هدف خورده است یا نه ، اما اگر اسلحه خود را برای شکار یا دفع آفات استفاده می کنید و بدنبال رقابت و تیراندازی حرفه ای و دقیق نیستید موضوع ممکن است کمی متفاوت باشد . هر تیرانداز که تصمیم دارد در رقابت ها شرکت کند و بطور کلی مسیر یادگیری و پیشرفت را طی نماید به یک دوربین تفنگ بادی نیاز دارید که دقیق و واضح و با کیفیت باشد و برای یک خرید موفق نیاز به شناخت نیازمندی های خود و تفاوت های موجود در انواع دوربین دارید.

  ادامه...

کپي برداری از مطالب سايت با ذکر منبع و آدرس بلامانع است. کليه حقوق برای مدرسه فیلدتارگت ابران محفوظ است.

ff (نسخه 2.33.03)