عضو فدراسیون جهانی فیلد تارگت http://world-field-target-federation.com/Members

فیلد تارگت FIELD TARGET
اسنایپر فیلدتارگت
هانتر فیلد تارگت HFT
TABLE-CHART-LIST
تجهیزات تیراندازی
فیلدتارگت Fieldtarget فیلدتارگت فیلدتارگت

کمیته مارشال های IRFT
0.00

تعداد بازدید : 2036
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۳

کمیته مارشال های IRFT

کمیته مارشال های IRFT

 

مارشال ها  :

مارشال ها مسئولیت نظم مسابقات و اجرای صحیح قوانین و پاسخگویی به سوالات و هر گونه اختلاف نظر و شبهات مرتبط با قوانین را دارند .

 

صبر و شکیبایی :

شرکت کنندگان در رقابت ها باید مارشال ها را راه حل بدانند نه ایجاد کننده مشکل و سختی در رقابت ها ، ما مجبور نیستیم مجازات شویم glass برای این منظور صبر و حوصله و درک شرایط مسابقه و الزامات آن به ما کمک می کند .

افسر میدان یا Range Officer باید متمرکز به فعالیت های میدان باشد و هر نکته ای که مزاحمت در این امر را ایجاد کند با تذکر او مواجه خواهد شد ، او ممکن است از تماشاگران نیز بخواهد که به فرامین او توجه کنند .

 

کنترل
مارشال ها از ابتدایی ترین لحظات آغاز رقابت (شروع تجمع و حضور تیراندازان در پارکینگ) تا آخرین لحظه پایان مسابقه (ترک محل مسابقه توسط شرکت کنندگان) باید نظارت و کنترل کافی را داشته باشد .

 

ایمنی
ایمنی در ورزش اولویت دارد و از تمام ملاحظات دیگر عبور می کند. هر گونه نقض ایمنی با توجه به قوانین مسابقه IRFT مورد رسیدگی قرار می گیرد.

 

اصل بی طرفی

مارشال ها باید همواره بی طرف باشند و  صرفا استاندارد ها را تا پایان رقابت دنبال کنند . همیشه باید به یاد داشته باشیم که امتیازی را که تیرانداز کسب  می کند به او بدهیم نه امتیازی را که دوست دارد به او بدهیم !

 

منبع :
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال

کپي برداری از مطالب سايت با ذکر منبع و لینک بلامانع است. کليه حقوق برای مدرسه فیلدتارگت ابران محفوظ است.

ff (نسخه 2.33.03)