عضو فدراسیون جهانی فیلد تارگت http://world-field-target-federation.com/Members

فیلد تارگت FIELD TARGET
اسنایپر فیلدتارگت
هانتر فیلد تارگت HFT
TABLE-CHART-LIST
تجهیزات تیراندازی
فیلدتارگت Fieldtarget فیلدتارگت فیلدتارگت

اسنایپر فیلدتارگت چیست ؟
0.00

تعداد بازدید : 881
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۷

 

اسنایپر فیلدتارگت چیست ؟

فیلدتارگت همواره با درخواست برگزاری کلاس های آزاد و بدون محدودیت ژول مواجه بوده و علاقمندان به این رشته همواره احساس می کردند  یک کلاس مکمل با مشابهت بیشتر به شکار و همچنین با دایره وسیع تر تفنگ داران نیاز است تا دایره بیشتری از علاقمندان بتوانند با تجهیزات موجود خود وارد این رشته شوند .

در گذشته کلاس فیلدتارگت آزاد یا اوپن با همین اهداف ایجاد شد لیکن با توجه به آنکه هیچ تغییر ماهوی در کلاس استاندارد ایجاد نشده بود و کلیه قوانین آن از جمله مسافت اهداف و نیاز به مسافت یابی عینا در کلاس آزاد اجرا می شد مدرسه فیلدتارگت ایران تصمیم گرفت این کلاس را تا زمان رسیدن به جایگزین مناسب که دارای مشخصه های تخصصی باشد و پتانسیل های لازم را برای پیدا کردن شخصیت مستقل دارا باشد به تعویق بیندازد . 

در حالا حاضر کلاس اسنایپر با بررسی های صورت گرفته بهترین جایگزین برای فیلدتارگت آزاد بوده و با تجربیاتی که در انجمن ایالات متحده و همچنین دیگر کشورها در این کلاس وجود دارد می توانیم با کمی بومی سازی این کلاس را با ثبات و برنامه بیشتری دنبال کنیم .

این رشته تیراندازی با تفنگ بادی سالهاست که در ایالات متحده با نام American Field Target و با محبوببیت بالا در حال اجرا می باشد و مسابقات آن با جذابیت بسیار بالا در بین تیراندازان دنبال می شود .

 

 

منبع :
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال

کپي برداری از مطالب سايت با ذکر منبع و لینک بلامانع است. کليه حقوق برای مدرسه فیلدتارگت ابران محفوظ است.

ff (نسخه 2.33.03)