عضو فدراسیون جهانی فیلد تارگت http://world-field-target-federation.com/Members

فیلد تارگت FIELD TARGET
اسنایپر فیلدتارگت
هانتر فیلد تارگت HFT
TABLE-CHART-LIST
تجهیزات تیراندازی
فیلدتارگت Fieldtarget فیلدتارگت فیلدتارگت

لباس تیراندازی
5.00

تعداد بازدید : 3008
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۲۱

این ژاکت ها که از طراحی خاص و وزن نسبتا زیادی بهره می برند دارای سطوح پر اصطکاک و لاستیکی یا پد های چسبنده ای هستند که به ثبات سلاح در هنگام تیراندازی کمک شایانی نموده و کسب امتیازات بالاتری را میسر می سازند.

این کت ها معمولا از مواد نایلون بسیار سنگین وزن با پوشش اورتان تولید می شوند 

انواع مختلفی از این کت ها وجود دارند و همگی برای این هدف طراحی و ساخته شده اند تا شما را قادر به تیراندازی در بازه کوچکتری از هدف نمایند .

لباس تیراندازی در رشته فیلد تارگت همانند رشته 10 متر سالنی دارای اهمیت است . اما این یک واقعیت است که این کت ها چند صد هزار تومان قیمت دارند و انواع چرمی آنها به بیش از یک میلیون تومان فروخته می شوند و برای هر سطح از تیراندازان امکان خرید و استفاده ندارند و البته یکی از معایب آنها گرمای بیش از اندازه آنهاست.

لییکن نوعی از این کت ها وجود دارند که برای تیراندازی OUT DOOR بسیار مناسب و ارزان قیمت تر هستند و در عین سادگی و وزن کمتر ویژگی های آرنج ، شانه و پد های بدن را در خود دارند و در رشته فیلد تارگت کاربردی تر و وزن آنها برای تیراندازی لانگ تایم مناسب تر است و در مقایسه با یک تیشرت یک شگفتی محسوب می شوند .

برخی از تیراندازان در تجربیات خود چنین ذکر کرده اند که با استفاده از ژاکت های تیراندازی بیش از 20 تارگت افزایش امتیاز داشته اند و این برای هر تیراندازی پیشرفت قابل توجهی محسوب خواهد شد .

       

می توانید برای شروع از کت های ارزان تر شروع کنید و از تسلط و ثبات خود در تیراندازی لذت ببرید .

پوشیدن یک تیشرت زیر این کت ها تهویه مناسب تری ایجاد می کند و این یک ضرورت است زیرا این البسه بدلیل لایه های متعددی که دارند و استحکام زیاد از تهویه کافی برخوردار نیستند و خیلی زود بدلیل بوی عرق ناشی از این مطلب نیاز به شستشو پیدا می کنند .

پوشیدن تیشرت همچنین گردن را از ایجاد آزار ناشی از لبه های محکم ژاکت نجات می دهد .

 

منبع :
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال

کپي برداری از مطالب سايت با ذکر منبع و لینک بلامانع است. کليه حقوق برای مدرسه فیلدتارگت ابران محفوظ است.

ff (نسخه 2.33.03)