عضو فدراسیون جهانی فیلد تارگت http://world-field-target-federation.com/Members

فیلد تارگت FIELD TARGET
اسنایپر فیلدتارگت
هانتر فیلد تارگت HFT
TABLE-CHART-LIST
تجهیزات تیراندازی
عاشورا فیلدتارگت Fieldtarget فیلدتارگت Fieldtarget

درباره مدرسه فیلد تارگت ایران - IRFT

5.00
تعداد بازدید : 4796

 

مدرسه فیلد تارگت ایران IRFT

 

مدرسه فیلد تارگت ایران در سال 1394 با هدف ترویج و توسعه یکی از رشته های جذاب و پر طرفدار تیراندازی بنام فیلد تارگت شروع به فعالیت نمود و به منظور آغاز فعالیت ورزشی فیلدتارگت در ایران و جذب و حمایت تیراندازان علاقمند به تفنگ بادی و رشته فیلد تارگت تشکیل شد و با جمع آوری دقیق مطالب آموزشی و تاریخچه این رشته و ترجمه قوانین فدراسیون جهانی فیلد تارگت (WFTF)  اقدام به ساخت اهداف (تارگت های) مخصوص این رشته برای اولین بار در ایران نمود و متعاقب آن نیز مقدمات برگزاری اولین مسابقه فیلد تارگت در ایران توسط کمیته ای متشکل ازمیثم کماسایی - محمد رضا اسحاقی - مسیح مباشری - سهیل میرزایی - اسماعیل طهماسبی فراهم و نهایتا با موفقیت و تا حد امکان بر مبنای قوانین WFTF برگزار گردید . همچنین در راستای بالا بردن سطح کیفی مسابقات و انتقال تجربیات ، دومین مسابقه قهرمانی کشور توسط اعضای فعال در اردیبهشت 1395 در شهر اصفهان برگزار گردید .

در حوزه رسانه ای نیز با توجه به استقبال مخاطبین این رشته در ایران نیاز به ارائه مقالات تخصصی تیراندازی به شدت احساس می شد که متعاقب آن وبسایت مدرسه فیلد تارگت ایران آغاز به فعالیت و تولید محتوا نمود.

مدرسه فیلد تارگت ایران هم اکنون با مدیریت میثم کماسایی به عنوان موسس و همکاری تیراندازان فعال به توسعه این رشته در ایران می پردازد و مسابقات پرشور و مورد استقبال تیراندازان FT را در ایران سازماندهی و اجرا می کند .


عضویت در WFTF

در همین راستا فدراسیون جهانی فیلد تارگت WFTF از اردیبهشت 1397 با بررسی مستندات ارسال شده و مقایسه فعالیت های انجمن های مختلف سرانجام عضویت مدرسه فیلد تارگت ایران IRFT را به عنوان یکی از RGB های عضو پذیرفت و هم اکنون ما مفتخر به عضویت در این فدراسیون هستیم .

 

با امید به رشد و توسعه تخصصی تیراندازی . 

میثم کماسایی

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال

کپي برداری از مطالب سايت با ذکر منبع و لینک بلامانع است. کليه حقوق برای مدرسه فیلدتارگت ابران محفوظ است.

ff (نسخه 2.33.03)