عضو فدراسیون جهانی فیلد تارگت 

فیلد تارگت FIELD TARGET
تجهیزات تیراندازی
TABLE-CHART-LIST
مسابقه فیلد تارگت رامیان

درباره مدرسه فیلد تارگت ایران - IRFT

5.00
تعداد بازدید : 2136

 

مدرسه فیلد تارگت ایران IRFT

 

مدرسه فیلد تارگت ایران در سال 1394 با هدف ترویج و توسعه یکی از رشته های جذاب و پر طرفدار تیراندازی بنام فیلد تارگت شروع به فعالیت نمود و به منظور آغاز فعالیت ورزشی فیلدتارگت در ایران و جذب و حمایت تیراندازان علاقمند به تفنگ بادی و رشته فیلد تارگت تشکیل شد و با جمع آوری دقیق مطالب آموزشی و تاریخچه این رشته و ترجمه قوانین فدراسیون جهانی فیلد تارگت (WFTF) که توسط میثم کماسایی تهیه شده بود اقدام به ساخت اهداف (تارگت های) خاص این رشته برای اولین بار در ایران نمود و متعاقب آن نیز مقدمات برگزاری اولین مسابقه فیلد تارگت در ایران توسط کمیته ای متشکل از محمد رضا اسحاقی - میثم کماسایی - مسیح مباشری - سهیل میرزایی - اسماعیل طهماسبی ) فراهم و نهایتا با موفقیت و طبق قوانین WFTF برگزار گردید . همچنین ضمن ارتباط و همکاری لازم با فدراسیون جهانی در راستای بالا بردن سطح کیفی مسابقات و انتقال تجربیات ، دومین مسابقه قهرمانی کشور توسط اعضای فعال در اردیبهشت 1395 در شهر اصفهان برگزار گردید .
 

در حال حاضر رشته های بنچ رست و فیلد تارگت مورد حمایت و نظارت فدراسیون تیراندازی ج.ا.ا بوده و با سرعت بسیار خوبی در حال توسعه و پیشرفت است .

لیکن با توجه به استقبال مخاطبین این رشته در ایران نیاز به ارائه مقالات تخصصی تیراندازی و همچنین ساخت و تولید تجهیزات مرتبط با تیراندازی ورزشی به شدت احساس می شود .

مدرسه فیلد تارگت ایران هم اکنون با همکاری تیراندازان فعال به توسعه این رشته در ایران می پردازد و مسابقات پرشور و مورد استقبال تیراندازان FT را در ایران سازماندهی و اجرا می کنئد

در همین راستا نیز به آموزش تیراندازی و داوری در این رشته پرداخته و آماده مشاوره و همکاری با فعالین شهرستان ها می باشد .

 

با امید به رشد و توسعه تخصصی تیراندازی و تفریحات سالم. 

میثم کماسایی

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال

کپي برداری از مطالب سايت با ذکر منبع و آدرس بلامانع است. کليه حقوق برای مدرسه فیلدتارگت ابران محفوظ است.

ff (نسخه 2.33.03)