درباره مدرسه فیلدتارگت ایران 

مدرسه فیلد تارگت ایران IRFT

مدرسه فیلدتارگت ایران

مدرسه فیلد تارگت ایران در سال 1394 با هدف ترویج و توسعه یکی از رشته های جذاب و پر طرفدار تیراندازی بنام فیلد تارگت شروع به فعالیت نمود و به منظور آغاز فعالیت ورزشی فیلدتارگت در ایران و جذب و حمایت تیراندازان علاقمند به تفنگ بادی و رشته فیلد تارگت تشکیل شد و با جمع آوری دقیق مطالب آموزشی و تاریخچه این رشته و ترجمه قوانین فدراسیون جهانی فیلد تارگت (WFTF)  اقدام به ساخت اهداف (تارگت های) مخصوص این رشته برای اولین بار در ایران نمود و متعاقب آن نیز مقدمات برگزاری اولین مسابقه فیلد تارگت در ایران توسط کمیته ای متشکل ازمیثم کماسایی – محمد رضا اسحاقی – مسیح مباشری – سهیل میرزایی – اسماعیل طهماسبی فراهم و نهایتا با موفقیت و تا حد امکان بر مبنای قوانین WFTF برگزار گردید . همچنین در راستای بالا بردن سطح کیفی مسابقات و انتقال تجربیات ، دومین مسابقه قهرمانی کشور توسط اعضای فعال در اردیبهشت 1395 در شهر اصفهان برگزار گردید .

در حوزه رسانه ای نیز با توجه به استقبال مخاطبین این رشته در ایران نیاز به ارائه مقالات تخصصی تیراندازی به شدت احساس می شد که متعاقب آن وبسایت مدرسه فیلد تارگت ایران آغاز به فعالیت و تولید محتوا نمود.

مدرسه فیلد تارگت ایران هم اکنون با مدیریت میثم کماسایی به عنوان موسس و همکاری تیراندازان فعال به توسعه این رشته در ایران می پردازد و مسابقات پرشور و مورد استقبال تیراندازان FT را در ایران سازماندهی و اجرا می کند .

عضویت در WFTF

wftf

در همین راستا فدراسیون جهانی فیلد تارگت WFTF از اردیبهشت 1397 با بررسی مستندات ارسال شده و مقایسه فعالیت های انجمن های مختلف سرانجام عضویت مدرسه فیلد تارگت ایران IRFT را به عنوان یکی از RGB های عضو پذیرفت و هم اکنون ما مفتخر به عضویت در این فدراسیون هستیم .

با امید به رشد و توسعه تخصصی تیراندازی . 

میثم کماسایی

تماس با ما

0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست